Застосування

Твердий плитний негорючий утеплювач Бетоль® придатний для влаштування ізоляційного шару пласких поверхонь будівель будь-якого призначення, в  в усіх можливих випадках необхідності їх термозвукоізоляції (утеплення), як ззовні, так і всередині приміщень.

Застосування ізоляції Бетоль® забезпечує виключний рівень теплового комфорту та ідеальний мікроклімат в житловому приміщенні протягом усього часу існування будівлі.

-    без необхідності витрат на кондиціонування та вентиляцію,
-    без ризиків, пов’язаних з оточенням життєвого простору пожежонебезпечною та шкідливою органікою,
-    без експлуатаційних проблем, що супроводжують поєднання у цілісній будівельній конструкції несумісних за походженням та життєвим циклом матеріалів
-    без ускладнень, викликаних поступовим нищенням ізоляційного шару у неремонтпригодній конструкції.

Матеріал Бетоль® може бути використано для тепло-, звуко- та протипожежної ізоляції огороджень в системах навісних вентильованих фасадів, утеплення стін “під сайдинг”, підлог та перекриттів “під стяжку”, у збірних стінових сендвіч-панелях тощо.

Вибір матеріалу Бетоль® є єдиним раціональним вирішенням у разі необхідності утеплення очевидно неремонтопридатної конструкції, на зразок тришарової “колодязної” кладки або конструкцій з цегляним та кам’яним личкуванням. Жоден інший матеріал з ряду пропонованих на ринку в якості ефективної ізоляції не забезпечить виконання своєї функції протягом усього часу існування такої конструкції.  Без огляду на реальні чи декларовані строк вжитку, час фізичного існування таких матеріалів, тим більше повноцінного виконання ізолюючої функції, неспівмірний з проектним строком служби конструкції. Вказане означає поступове і неухильне зниження рівня теплового захисту будівлі без будь-якої можливості його відновлення шляхом капітального ремонту без руйнування конструкцій в цілому.

НЕГОРЮЧІСТЬ

Ізоляція БЕТОЛЬ – негорючий будівельний матеріал, класифікований за найвищим ступенем вогнестійкості (А1).

Тверда цементна основа (каркас) плит Бетоль байдужа до вогню, а об’ємна пористість тамує вплив високих температур. Матеріал без особливої шкоди для цілісності власної структури витримує нагрів до 600 °С, внаслідок чого застосовується навіть для футерування високотемпературних печей, а влаштований з них суцільний шар ізоляції здатен як запобігати виникненню пожежі, так і ефективно протидіяти її розповсюдженню в будинку.

Протягом 9-ти останніх років в Україні діє заборона на використання горючої фасадної ізоляції у соціальних закладах – школах, лікарнях, дитячих садочках тощо.

Вказана позиція законодавця, і не лише українського, не бентежить ані продавців ізоляції відповідного типу, які переконують споживача в абсолютній безпеці власного товару, ані споживачів, які, вочевидь, вважають, що їх діти повинні бути захищені від пожежі виключно під час навчання. Як і раніше, пінополімери найнижчого цінового рівня залишаються найпопулярнішим видом утеплювача серед українських забудовників.

І якщо відповідна поведінка останніх є виправданою з міркувань мінімізації власних витрат при спорудженні житла на продаж, то байдужість покупця такого житла до питань безпеки власного оточення зрозуміти важче. Особливо в умовах регулярних інформаційних повідомлень про випадки пожеж в багатоповерхівках, та отруєнь людей ядучими похідними «безпечної» будівельної синтетики. Адже очевидно, що ринкова вартість «квадратного метра» новозбудованого житла абсолютно не залежить від якості використаних при його спорудженні матеріалів, а досягнута економія на безпеці залишатиметься прибутком продавця доти, доки покупець через власну байдужість чи необізнаність оплачуватиме аби що.

Та сама проблема супроводжує вибір вітчизняним споживачем матеріалу для додаткового утеплення помешкань, актуалізованого подіями політичного характеру.

Запитання і відповіді

З чого виготовлено матеріал?
Відповідь1
Чому матеріал вважається утеплювачем?
Відповідь2
Якими є теплоізоляційні властивості матеріалу в порівнянні з іншими утеплювачами?
Відповідь3
Чи існує зведена порівняльна інформація щодо характеристик утеплювача Бетоль та інших теплоізоляційних матеріалів?
Відповідь4
Чи є переваги у матеріалу Бетоль переваги перед іншими утеплювачами у сенсі теплоізолюючих якостей?
Відповідь5
ЗНаскільки ефективним є матеріал Бетоль у порівнянні з пінопластом?
Відповідь6
Яке співвідношення по необхідній товщині між утеплювачем Бетоль та пінопластом?
Відповідь7
Що мається на увазі під негорючістю матеріалу – він не займається, не тліє чи перешкоджає розповсюдженню вогню?
Відповідь8
Чи є перешкодою крихкість матеріалу на практиці?
Відповідь9